Aktuální příspěvky pojišťoven


Příspěvky zdravotních pojišťoven:
VZP (111)
až 500,- Kč
VoZP (201)
děti do 18 let
dospělí
až 1000,- Kč
až 500,- Kč
ČPZP (205)
děti a mládež do 18-ti let
dospělí
až 1500,- Kč
až 1000,- Kč
OZP (207)až 300,- Kč
ZPŠ (209)až 400,- Kč
ZP MV ČR (211)až 500,- Kč
RBP (213)až 1000,- Kč

Aktualizováno: 01.01.2018

 

Vaše zkušenosti


 hledat  
HLEDAT

Nalezeno 90 záznamů z celkového počtu 90, zobrazeny 81. - 90.

 1  2  3  4  5  6  7  8  [ 9 ]

» 30.11.2008 (jirka)

"ke" jsem prodelal v 7/2006 po klasicke lecbe v nemocnici jsem po 3mesicich nastoupil na vlastni zadost do prace/ucitel hudby/ nepopisuji to ze jsem prvne usel par metru a byl hotovy----- -po 2mesicich v praci jsem se sesypal -unava-uzkostne stavy-nespavost-spatna soustredenost- bolesti hlavy - neustale neco hledam -pamet -hubnuti a vice/ v 6/2007 jsem v cid -pracuji na polovicni uvazek s pocitem ze i toto nezvladam-vse co jsem drive resil normalne mne trva minimalne jednou tak dlouho nejen v praci ale i doma v normalnim zivote-po ruznych vysetrenich jsem skoncil na psychiatrii s diagnozou - uzkostne depresivni porucha na terenu encefalitidy- beru antidepresiva abych alespon fungoval a mohl se nejak uzivit -pochopitelne se bojim co bude dal stav se nijak zvlastne nezlepsuje jenom se snazim bojovat - pani primarka mi rekla ze to nema cenu nekomu vysvetlovat -tezko se to chape- jsem rad ze jsem neochrnul a nebo se asi nezblaznil-dnes mi snad pomaha jen a jen byt venku a na prochazkach a to uz dost dlouhych diky bohu -bude mi 55 roku nikomu nic moc nerikam ale vam to vsem pisi....

 

» 29.11.2008 (adalim)

Že tato nemoc existuje, jsem věděla, ale jakou spoušť po sobě zanechá na zdravém a fyzicky zdatném člověku, jsem něměla tušení. Manžel onemocněl v září, teď je konec listopadu a ještě leží v nemocnici. Je omezen pohyb na minimum, problémy dělá dýchání i polykání. zkrátka život se převrátí na ruby nejen u postiženého, ale i u celé rodiny. Co bude dál , nikdo neví. Stav se zlepšuje, ale po strašně malých krůčcích.
DEJTE SE OČKOVAT!!

 

» 11.11.2008 (lev)

překvapuje mě,že se k nám dosud nezačal dovážet velmi účinný prostředek na hubení klíšťat ze Spojených států.Je to ekologicky čisté řešení,kdy užitím přípravku hubíte selektivně pouze klíšťata a ostatní tvory žijící ve Vaší zahradě šetříte Jedná se o prostředek,který by při užití v zahradě dokázal vyhubit klíšťata ve všech jejich stadiích vývoje.Kupodivu se o to u nás zřejmě nikdo nezajímá.

 

» 26.10.2008 (monča)

Nukdy jsem si neuvedomila, že by se klíšťovka mohla týkat i mě. A když jsem ji dostala v 2 fázi v kombinaci s meningitidou a postpunkčním syndromem po lumbalce, zazila jsem si 10 nejhorších dní v životě. Měla jsem takové bolesti, že jsem si přala umřít... a to zní docela strašně v 18 letech. proto se nechte všichni očkovat at nedopadnete jako ja s bolestmi hlavy poruchy pozornosti a zapomínáním. nemluvě o neustálém pištění v uších.... a to mužu být ještě rada za to jak to dopadlo...

 

» 21.5.2008 (Petra)

Dobrý den,manželovi dnes diagnostikovali klíšťovku. Minulý týden na ni málem zemřel, chybělo málo. Teď jenom doufám, že se vše obrátí k lepšímu. Pozor! A to je řádně očkovaný!!! Takže ani očkování není záruka.

 

» 9.9.2007 (Jiřina Kolářová)

Klíšťovou encefalitidou jsem onemocněla v roce 2001. Nejdřív jsem pociťovala nevolnost, bylo mi na zvracení a měla jsem závratě. Manžel mě odvezl do nemocnice, kde mě hospitalizovali na neurologii. Poté, co mi udělali lumbální punkci, diagnostikovali mi klíšťovou encefalitidu. V nemocnici jsem strávila nějakou dobu, ale i po propuštění jsem měla a stále mám nepříjemné potíže. Často mívám závratě a pocit nejisté rovnováhy, vůbec nemohu spát na pravém boku. Bolívá mě hlava. Navštívila jsem od té doby již několik lékařů, ale neví si se mnou moc rady. Někteří mi přisoudili Ménierovu chorobu, jiní s tím nesouhlasí. Nasadili mi i nějaké léky, které mi trochu ulevily, ale úplně nepomáhají. Potíže mám pořád a myslím, že to jsou následky klíšťové encefalitidy.

 

» 6.9.2007 (Karel)

Mám za sebou 25 dní od zjištění druhého stádia a doposud nevím co si na mne nemoc ještě vymyslí. první 3 dny jsem díky bolestem uvažoval o tom jestli má smysl s tímto žít, Manitoli jich vás nezbaví. V současné době mám problěm jít i nakoupit, sotva tam dojdu a potom nevím pro co jsem šel. Mimochodem TV a PC je zakázáno. Karel. PS Pozitivum: zhubnul jsem 12kg.

 

» 4.6.2007 (Jana Musílková)

Po prvních dvou dávkách vakcíny FSME IMMUN se mi v místě očkování objevila červená svědící bulka. Obvodní lékař mi proto nedoporučil třetí dávku vakcíny. Obtíže trvaly déle než rok, až jsem se nakonec rozhodla nechat se očkovat znova, jinou vakcínou. Na červenou svědící bulku nemělo nové očkování žádný vliv, ale proti klíšťovce jsem alespoň chráněná. Doktorka-alergoložka mi později řekla, že se patrně jedná o reakci na látku, která se přidává k vakcíně. Mělo by to prý samo odeznít. To jsem tedy zvědavá.

 

» 1.6.2007 (Mašková)

Dobrý den, jen chci poznamenat, že důchodce by měl mít slevu na očkování proti klíšťovce, a také proti chřipce. Není to levné a lidi, kteří žijí jenom z důchodu, to dost zatěžuje.

 

» 30.4.2007 (Tomáš)

Pravda je to nejhorší, co se píše o klíšťovce. Všichni se nechte očkovat. A to se to prý ještě může vrátit. Tak doufám, že se to nevrátí.

 
 

První pomoc 

Jak a kdy se očkovat?  Jak odstranit klíště?  Klíště u zvířat 
Očkovací kalendář
 

E-mailový zpravodaj