Aktuální příspěvky pojišťoven


Příspěvky zdravotních pojišťoven:
VZP (111)
až 500,- Kč
VoZP (201)
děti do 18 let
dospělí
až 1000,- Kč
až 500,- Kč
ČPZP (205)
děti a mládež do 18-ti let
dospělí
až 1500,- Kč
až 1000,- Kč
OZP (207)až 300,- Kč
ZPŠ (209)až 400,- Kč
ZP MV ČR (211)až 500,- Kč
RBP (213)až 1000,- Kč

Aktualizováno: 01.01.2018

 

Vaše zkušenosti


 hledat  
HLEDAT

Nalezeno 95 záznamů z celkového počtu 95, zobrazeny 71. - 80.

 1  2  3  4  5  6  7  [ 8 ]  9  10 

» 28.7.2009 (Lenka)

Dobrý den,

pokud člověk prodělal klíšťovou encefalitidu, měl by být už celý život proti tomu imunní. Jen se doporučuje nechat si po deseti letech změřit hladinu čehosi, zda-li tomu opravdu je tak i nadále. V případě dětí je prý průběh klíšťové encefalitidy lepší, než u dospělého člověk, prý netrpí tolik bolestmi hlavy, jako dospělý člověk. Manžel měl neskutečné bolesti, tvrdil, že si nedokáže představit, že tím trpí malé dítě a pak jsme se dozvěděli, že děti naštěstí netrpí tolik, co dospělý člověk. Tak snad jsem Vám trochu pomohla. U klíšťovky je nejdůležitější dostat se do dobrých rukou. Všem mohu jen doporučit Nemocnici Na Bulovce, rozumí tomu a vědí co dělají.

 

» 24.7.2009 (RENATA)

To co tady čtu mě děsivě zužuje.Dcera 3 roky prodělala nebo právě prodělává klíš´tovou encefalitidu.Začátkem července 09 začala mít vysoké teploty před 39,pak bolesti v krku,hlavy a očí.do toho zvracení..U Dr.dostala každý den píchaný penicilin,že je to spálová angína.O klíštětech které měla jsme se zmínili.Pak ještě dobírala v tabletách.Po té nastalo to samé co ze začátku,vysoké horečky,bolesti v krku,hlavy očí a zse to zvracení.Dostala znovu penicilin a konečně byl odběr krve .až po týdnu po odběru tj.dnes zjistili tu klíštovku.Nevím zda může ještě něco přijít,ale pokud jsou po této nemoci takové trvalé následky jako tady čtu,tak se mi chce z toho brečet.Vše trvá už 3 týdny..Pokud se po prodělání klíštovky očkuje,tak jí nechám určitě naočkovat.

 

» 16.7.2009 (aneta)

Odjel doktor.Už jsem ho vyměnila,ne proto že bych chtěla-zemřel.Nevím jestli ten nový je lepší !!??

 

» 16.7.2009 (David)

Nemám příběh, ale zkušenost s odstraňováním klíštěte. Klíšťat mám ročně na sobě hromadu. Vždycky jsem klíště odstraňoval vytočením a nikdy mi tam nic nezůstalo. Před dvěma dny, jsem zkoušel postup "vykývání" a zůstala mi tam hlavička a nebylo to poprvé. Takže podle mě je nejlepší klasika : zakápnout jodisolem a pak točit..

 

» 14.7.2009 (» 19.4.2009 (Aneta))

Kdo odjel na dovolenou? Doktor? Jestli Váš domácí mazlík- ihned ho VYMĚŇTE!!!

 

» 14.7.2009 (ilonka)

ja jsem onemocnela klistovou encefalitidou po ockovaci latce.20.unora 2006jsem zalehla a vratila jsem se po trech mesicich 4Odni na aru.5 dnina neurologii hned jsem jela do janskych lazni.jela jsem o berlich a tam my pomohli.ted je to pulrok co nemam duchod,a jsem rada ze to dopadlo dobre.proto uz zadne jine ockovani.po ock.latce je prubeh nemoci horsi.nez kdyz dostanete nemoc prirozene.

 

» 12.7.2009 (jana)

ahoj mám přítele v nemocnici s klíštovkou je tam týden a má stále strašné bolesti hlavy a žaludku i když dostáva denně kapačky.Chtěla jsem se zeptat jestli tento průběh je normální a jak dlouho asi tyto bolesti budou trvat. Mám o něj děsnej strach a vždycky si myslím když za ním dorazím že to bude aspon trošku lepší a přitom mi to připadá že mu je čím dál tím hůř.Prosím jestli by mi mohl dát někdo vědět jak asi dlouho to trvá a co bychom mohli ovlivnit díky moc

 

» 6.7.2009 (aneta)

Děkuji Ivovi za upozornění na web borelioza.Chci se zeptat, neví někdo jestli jsem po prodělání"klíšťovky" proti ní imunní?Ptala jsem se několika lékařů a nikdo mi nedokázal dát jednoznačnou odpověď.Až hygienička řekla,že bych měla být.

 

» 18.6.2009 (Lenka)

Dobrý den,
nedá mi to, abych nezareagovala na poslední příspěvek od jistého pana "Mildy". Milý pane, možná je to pro Vás vyhazování peněz, ale z vlastní zkušenosti Vám mohu říct, že pokud byste prodělal jen jednou klíšťovou encefalitidu nebo boreliozu, pokud byste měl tak neskutečné bolesti hlavy, čtyřicítky horečky, kterých se nemůžete zbavit, stále jen dny a noci zvracíte, nemůžete už ani chodit, už jen otočit na posteli je pro Vás problém, absolutně nevnímáte, jste odkázán jen na ostatní, nevíte, co se kde kolem Vás děje a máte strach z toho, že budete mít trvalé následky. Po takovéto zkušenosti dáte cokoli za to, aby se to už nikdy neopakovalo, aby nikdo z Vašeho okolí neměl možnost poznat takovou bolest a takové utrpení. Nehledě na to, že jste v lehčím průběhu vyřazen na minimálně 3 měsíce z běžného života. Absolutně nevíte o čem mluvíte, prosím, zamyslete se sám nad sebou nad takovýmto názorem, klidně se nenechte očkovat, ale všem ostatním očkování doporučuji, sice není na boreliozu, ale v současné době, kdy jsou klíšťata čím dál tím více infikovaná a kdy i v oblasti, která dle mapy není vůbec možná nákaza, předejdete opravdu velkému utrpení. Toť vlastní zkušenost. A velmi čerstvá.

 

» 17.6.2009 (milda)

Očkování proti klíštatům, stejně jaké každé jiné očkování, je k ničemu. Je to jen vyhazování pěněz loby výrobců léčiv. Lidi uvědomte si, že klíštata vždy byla a tato módní vlna očkování jen vytahuje peníze z hloupých lidí do kapes příživníků. A stejně je to s ptačí chřipkou ma kterou hloupí lidé kupovali za velké peníze vakcinu, která na ten vir nebyla vůbec účinná. A stejně tak chřipka prasečí. Umírání na "banální" chřipku je normální a vždy bylo. Podivte se na na smrt na silnicích, podivte se na havarie v letadle. Cožpak se budem "očkovat" i proti tomu. Který vyčuránek si vymyslí další past na obyčejné lidi?

 
 

První pomoc 

Jak a kdy se očkovat?  Jak odstranit klíště?  Klíště u zvířat 
Očkovací kalendář
 

E-mailový zpravodaj