Aktuální příspěvky pojišťoven


Příspěvky zdravotních pojišťoven:
VZP (111)
až 500,- Kč
VoZP (201)
děti do 18 let
dospělí
až 1000,- Kč
až 500,- Kč
ČPZP (205)
děti a mládež do 18-ti let
dospělí
až 1500,- Kč
až 1000,- Kč
OZP (207)až 300,- Kč
ZPŠ (209)až 400,- Kč
ZP MV ČR (211)až 500,- Kč
RBP (213)až 1000,- Kč

Aktualizováno: 01.01.2018

 

Vaše zkušenosti


 hledat  
HLEDAT

Nalezeno 103 záznamů z celkového počtu 103, zobrazeny 81. - 90.

 1  2  3  4  5  6  7  8  [ 9 ]  10  11 

» 16.7.2009 (aneta)

Odjel doktor.Už jsem ho vyměnila,ne proto že bych chtěla-zemřel.Nevím jestli ten nový je lepší !!??

 

» 16.7.2009 (David)

Nemám příběh, ale zkušenost s odstraňováním klíštěte. Klíšťat mám ročně na sobě hromadu. Vždycky jsem klíště odstraňoval vytočením a nikdy mi tam nic nezůstalo. Před dvěma dny, jsem zkoušel postup "vykývání" a zůstala mi tam hlavička a nebylo to poprvé. Takže podle mě je nejlepší klasika : zakápnout jodisolem a pak točit..

 

» 14.7.2009 (» 19.4.2009 (Aneta))

Kdo odjel na dovolenou? Doktor? Jestli Váš domácí mazlík- ihned ho VYMĚŇTE!!!

 

» 14.7.2009 (ilonka)

ja jsem onemocnela klistovou encefalitidou po ockovaci latce.20.unora 2006jsem zalehla a vratila jsem se po trech mesicich 4Odni na aru.5 dnina neurologii hned jsem jela do janskych lazni.jela jsem o berlich a tam my pomohli.ted je to pulrok co nemam duchod,a jsem rada ze to dopadlo dobre.proto uz zadne jine ockovani.po ock.latce je prubeh nemoci horsi.nez kdyz dostanete nemoc prirozene.

 

» 12.7.2009 (jana)

ahoj mám přítele v nemocnici s klíštovkou je tam týden a má stále strašné bolesti hlavy a žaludku i když dostáva denně kapačky.Chtěla jsem se zeptat jestli tento průběh je normální a jak dlouho asi tyto bolesti budou trvat. Mám o něj děsnej strach a vždycky si myslím když za ním dorazím že to bude aspon trošku lepší a přitom mi to připadá že mu je čím dál tím hůř.Prosím jestli by mi mohl dát někdo vědět jak asi dlouho to trvá a co bychom mohli ovlivnit díky moc

 

» 6.7.2009 (aneta)

Děkuji Ivovi za upozornění na web borelioza.Chci se zeptat, neví někdo jestli jsem po prodělání"klíšťovky" proti ní imunní?Ptala jsem se několika lékařů a nikdo mi nedokázal dát jednoznačnou odpověď.Až hygienička řekla,že bych měla být.

 

» 18.6.2009 (Lenka)

Dobrý den,
nedá mi to, abych nezareagovala na poslední příspěvek od jistého pana "Mildy". Milý pane, možná je to pro Vás vyhazování peněz, ale z vlastní zkušenosti Vám mohu říct, že pokud byste prodělal jen jednou klíšťovou encefalitidu nebo boreliozu, pokud byste měl tak neskutečné bolesti hlavy, čtyřicítky horečky, kterých se nemůžete zbavit, stále jen dny a noci zvracíte, nemůžete už ani chodit, už jen otočit na posteli je pro Vás problém, absolutně nevnímáte, jste odkázán jen na ostatní, nevíte, co se kde kolem Vás děje a máte strach z toho, že budete mít trvalé následky. Po takovéto zkušenosti dáte cokoli za to, aby se to už nikdy neopakovalo, aby nikdo z Vašeho okolí neměl možnost poznat takovou bolest a takové utrpení. Nehledě na to, že jste v lehčím průběhu vyřazen na minimálně 3 měsíce z běžného života. Absolutně nevíte o čem mluvíte, prosím, zamyslete se sám nad sebou nad takovýmto názorem, klidně se nenechte očkovat, ale všem ostatním očkování doporučuji, sice není na boreliozu, ale v současné době, kdy jsou klíšťata čím dál tím více infikovaná a kdy i v oblasti, která dle mapy není vůbec možná nákaza, předejdete opravdu velkému utrpení. Toť vlastní zkušenost. A velmi čerstvá.

 

» 17.6.2009 (milda)

Očkování proti klíštatům, stejně jaké každé jiné očkování, je k ničemu. Je to jen vyhazování pěněz loby výrobců léčiv. Lidi uvědomte si, že klíštata vždy byla a tato módní vlna očkování jen vytahuje peníze z hloupých lidí do kapes příživníků. A stejně je to s ptačí chřipkou ma kterou hloupí lidé kupovali za velké peníze vakcinu, která na ten vir nebyla vůbec účinná. A stejně tak chřipka prasečí. Umírání na "banální" chřipku je normální a vždy bylo. Podivte se na na smrt na silnicích, podivte se na havarie v letadle. Cožpak se budem "očkovat" i proti tomu. Který vyčuránek si vymyslí další past na obyčejné lidi?

 

» 16.5.2009 (Ivo)

Chtěl bych nasměrovat Anetu (příspěvek z 19. 4. 09) na web borelioza.cz - její zdr. problémy mohou (samozřejmě nemusí) být způsobeny boreliozou nebo jinou koinfekcí přenášenou klíšťaty. Přesnější odpověď mohou dát testy W-Blot na borrelie, prováděné např. v SZÚ Praha.

 

» 19.4.2009 (Aneta)

Klíšťovou encefalitidu jsem prodělala v létě v roce 1998.Nejprve to vypadalo jako chřipka,nebo nějaká viroza.Trvalo to asi týden.Po třech týdnech jsem se stále necítila úplně v pořádku a tak jsem navštívila obvodního lékaře. Nasadil mi biseptol,ale už druhý den jsem měla horečky 39 stupňů. Řekl,že biseptol zabere ať mám trpělivost.Po dvou dnech jsem měla čtyřicítky a ukrutné bolesti hlavy,přestala jsem jíst,ale i pít,vše jsem vyzvracela i prášky.Lékař mi nasadil antibiotika.Stále jsem byla v domácím ošetření.Měla jsem chuť jen na mléko.Manžel se lékaře ptal,jestli můžu zapíjet antobiotika mlékem,řekl,že bez problémů,když na něj mám chuť.A prý jestli se to nezlepší půjdu na kapačky do nemocnice,ale druhý den odjel na dovolenou.Byla jsem přes den sama doma,doslova jsem se doplazila do koupelny a sama si udělala zábal z osušek.Neměla jsem sílu vrátit se do postele a tak jsem ležela v koupelně na podlaze.Horečka klesla,ale tak na hodinu,pak se zase vrátila.Tak jsem prožila asi 14dnů s krutýma bolestma hlavy,nejedla jsem ani nepila.Během týdne jsem zhubla 5 kilo.Pak se můj stav pomalu lepšil.Bylo mi hloupé tak dlouho doma ležet s "virozou "a šla jsem na svoji žádost do práce.Asi po dvou dnech mi volal lékař,že z mé krve bylo zjištěno,že jsem prodělala klíšťovou encefalitidu.V ordinaci mě pak poklepal na rameno,že můžu být ráda,že chodím a hýbu rukama.Téměř celý rok jsem měla problémy s pamětí-pro něco jsem šla a než jsem došla do cíle,nevěděla jsm proč tam jdu,nepamatovala jsem si jména,nesoustředila jsem se.Jezdila jsem na doporučení obvodního lékaře do hepatologické poradny.Až teď po tolika letech mě napadlo proč ?Nikoho jsem se tenkrát nezeptala.Teprve teď mě napadají souvislosti-hučení a pískání v uších,špatné soustředění a paměť,špatný spánek,únava a další problémy,které lidé kolem mě nechápou.Poslední dobou se to zhoršuje a já nevím jestli to mohou být následky klíšťovky.Existuje nějaká poradna na kterou bych se mohla obrátit?Kde by mě odpověděli na moje otázky,jestli jsou to opravdu následky mého onemocnění a jestli se s tím dá něco dělat?

 
 

První pomoc 

Jak a kdy se očkovat?  Jak odstranit klíště?  Klíště u zvířat 
Očkovací kalendář
 

E-mailový zpravodaj